cane corso, corsiaki, cc, adopcje, adopcje cane corso, fundacja cane corso, fundacja adopcje cane corso, ccty, cctów, canecorso, włoskie psy, pomoc psom, adopcje psów,

Odwiedzin: 12017 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:REKLAMA


Adopcje Cane Corso - w Nowym Domu - Fafel, pies, 7 lat, Ciechocienk (kujawsko-pomorskie) wstecz

Fafel (ID: 35) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 14:14, 08.02.2011 | Aktualizacja: 18:27, 22.04.2011
Ogłoszenie dodane przez: Adopcje CCFafel


Umaszczenie: czarne
ID: 35
Imię: Fafel
Płeć: piesek
Wiek: 7 lat
Miasto: Ciechocienk
Województwo: kujawsko-pomorskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Fafel nie miał łatwego życia, nie wiemy dokładnie jak wyglądały jego wcześniejsze losy ale na pewno nie był w rekach odpowiedzialnego człowieka.
Fafel to dorosły samiec Cane Corso, nie prezentuje się jeszcze zbyt okazale ale jak nabierze trochę ciałka to będzie bardzo przystojnym facetem.
Fafel to typowy przedstawiciel rasy, dumny, opanowany z godnością przyjmuje to co oferuje mu los. Jest posłuszny, zna i chętnie wykonuje podstawowe komendy. Ladnie chodzi na smyczy, chętnie wraca na zawołanie. W domu spokojny, uwielbia wylegiwać sie na kanapie lub psim posłanku. Na spacerach zamienia się w wesołego psiaka o "małym rozumku" , dokazuje jak szczenie, uwielbia aportować.


Inne:
Szukamy dla Fafla domu odpowiedzialnego, mającego doświadczenie w prowadzeniu molosa.
Potrzebuje przewodnika spokojnego, pewnego siebie, konsekwentnego. Fafel do końca życia musi dostawać preparaty wspomagające stawy. Fafel miał robione podstawowe badania, jest zdrowy. Wychudzenie spowodowane jest niewłaściwą opieka poprzedniego właściciela. Najchętniej do domu z ogrodem, bez zwierząt i małych dzieci.
Do adopcji zostanie wydany po kastracji i po podpisaniu umowy adopcyjnej wiec pseudohodowcom tradycyjnie dziękujemy.


Więcej zdjęć: