cane corso, corsiaki, cc, adopcje, adopcje cane corso, fundacja cane corso, fundacja adopcje cane corso, ccty, cctów, canecorso, włoskie psy, pomoc psom, adopcje psów,

Odwiedzin: 7240 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:REKLAMA


Adopcje Cane Corso - w Nowym Domu - Szelma, suka, 4 lata, Opole (opolskie) wstecz

Szelma (ID: 5) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 20:00, 22.09.2010 | Aktualizacja: 20:02, 22.09.2010
Ogłoszenie dodane przez: Adopcje CCSzelma


Umaszczenie: czarne
ID: 5
Imię: Szelma
Płeć: suczka
Wiek: 4 lata
Miasto: Opole
Województwo: opolskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Adopcje Szelmy do dzisiaj wspominam z lekkim kołataniem serca...można powiedzieć ze to moja ulubienica.

Wszystko zaczęło sie w schronisku dla zwierząt w pewnym niedużym mieście. Dostałam informacje o przerażonej, agresywnej suce którą pracownicy ocenili jako nieadopcyjna. Groziło jej uśpienie. Z pomocą całej rzeszy ludzi udało się zorganizować transport do hotelu który znajdował się 700km od schroniska!!

Na miejscu okazało się ze Szelma to bardzo fajna suczka, co prawda niewychowana, nie znająca podstaw posłuszeństwa. Suczka czekała na nowy dom kilka miesięcy, wkoncu szczęście sie do niej uśmiechnęło i obecnie mieszka w Olsztynie z cudowna rodzinka.

Szelma w nowym domku zachowuje się jak typowy corso.Szybko zaakceptowała nowa rodzinę, dobrze dogaduje sie z 6 letnim chłopcem, zakochała się w Pani, człapie się za nia nawet do toalety :) Spokojnie zostaje sama w domu, jest posłuszna, straszny pieszczoch z niej podobno. Nie wykazuje najmniejszych oznak agresji, zna juz podstawowe komendy.


Inne:
Zdiecie z drogi do hotelu i ze schroniska.


Więcej zdjęć: