cane corso, corsiaki, cc, adopcje, adopcje cane corso, fundacja cane corso, fundacja adopcje cane corso, ccty, cctów, canecorso, włoskie psy, pomoc psom, adopcje psów,

Odwiedzin: 4251 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:REKLAMA


Adopcje Cane Corso - w Nowym Domu - Korso, pies, 10 lat, Dąbrówka Młyn, gm. Luzino (pomorskie) wstecz

Korso (ID: 99) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 19:21, 24.04.2014 | Aktualizacja: 11:26, 06.08.2015
Ogłoszenie dodane przez: Kasia DąbrówkaKorso


Umaszczenie: czarne
ID: 99
Imię: Korso
Płeć: piesek
Wiek: 10 lat
Miasto: Dąbrówka Młyn, gm. Luzino
Województwo: pomorskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Korso jest starszym ok. 10 letnim psem w typie cane corso. Do OTOZ "Animals" - Przytulisko w Dąbrówce trafił 18 lutego 2014 roku z Wejherowa. Psiak był zadbany więc mieliśmy nadzieję, że po prostu się zgubił i odbierze do właściciel. Jednak im dłużej Korso jest z nami tym bardziej tracimy nadzieję na happy end :(
Korso jest cudownym psem :) Potrafi zachować czystość w boksie. Musi być wyprowadzany na regularne spacery żeby mógł załatwić swoje potrzeby. Na smyczy chodzi bardzo ładnie.
Korso do nowo poznanych osób jest przyjazny. Najlepiej było by gdyby mieszkał w domu z ogrodem.
Korso mimo pozytywnego nastawienia jest przybity pobytem w schronie :( Bardzo nam zależy aby jak najszybciej znalazł nowych, kochających właścicieli. Korso ma problemy ze stawami. Obecnie otrzymuje raz w tygodniu specjalne zastrzyki.
Korso przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce k. Wejherowa. Posiada książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami przeciwko wściekliźnie oraz chorobom zakaźnym. Jest również odrobaczony oraz odpchlony. W schronisku pobierana jest opłata adopcyjna.
Kontakt w sprawie adopcji 887 855 779Więcej zdjęć: